Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3298954 obálek a 1000196 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Neodolatelné krémové moučníky

Autor: Alena Doležalová
Rok: 2013
ISBN: 9788073221683
NKP-CNB: cnb002519444
OCLC Number: (OCoLC)864850167
OKCZID: 112485749

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
DOLEŽALOVÁ, Alena a Vladimír DOLEŽAL. Neodolatelné krémové moučníky. České Budějovice: Dona, 2013, 197 s. ISBN 978-80-7322-168-3.

Hodnocení: 4.2 / 5 (5 hlasů)


Anotace

Krémové moučníky jsou pro většinu z nás opravdu neodolatelné. Nemusí být mnohdy ani příliš složité a zdlouhavé na přípravu, záleží na každém z nás, jak nás pečení a zdobení moučníků baví a kolik si můžeme dovolit s ním strávit času. Kuchařka obsahuje většinou velmi jednoduché recepty, které zvládne každý. Pak už záleží na každém z nás, jaký máme výtvarný talent či kolik máme zkušeností se zdobením moučníků. Moučníky vypadají pěkně i velmi jednoduše ozdobené, záleží na tom, jak zkombinujete barvu těsta, krému a polevy a k tomu už si snadno vymyslíte ozdobu, která bude barevně a chuťově ladit s moučníkem. U slavnostních příležitostí se určitě budete zdobení moučníků věnovat více, jsou mezi námi i tací, kteří se ve zdobení vysloveně vyžívají.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení