Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3142702 obálek a 948575 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Bernd Herzogenrath, Jan Petříček, Tomáš Dvořák, Martin Charvát
Rok: 2024
ISBN: 9788073316563
OKCZID: 129336157
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Hodnocení:
4.2 / 5
(2 hlasů)
Výbor z kratších textů, upravených pro české vydání a opatřených originálním doslovem.Východiskem většiny textů je filozofie Gillese Deleuze a současná německá filozofie médií, studie jsou však zároveň detailními analýzami konkrétních uměleckých děl, postupů a žánrů. Všechny vybrané studie prostupují dvě základní témata, jež jsou samostatně pojednána v závěrečných kapitolách antologie: otázky materiality médií a praktické estetiky.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze