Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2846531 obálek a 854536 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Němčina pro pokročilé samoukyAutor: Alena Nekovářová
ISBN: 9788073358235
OKCZID: 129031032

Citace (dle ČSN ISO 690):
NEKOVÁŘOVÁ, Alena. Němčina pro pokročilé samouky. Druhé vydání. Voznice: Leda, 2023. 467 stran.


Anotace

 

Učebnice je určena zájemcům o studium němčiny, jejichž znalosti dosáhly mírně pokročilé úrovně (B1), případně i úrovně vyšší. Lekce jsou bohatě vybaveny učebním materiálem, jehož zvládnutím studující dosáhne úrovně pokročilého uživatele němčiny (C1). Němčinu pro pokročilé samouky mohou využít všichni zájemci o studium němčiny, pokud dosáhli požadované vstupní úrovně. Učebnice volně navazuje na Němčinu (nejen) pro samouky, jejíž prostudování však není podmínkou. Učebnice obsahuje 20 základních a 5 průběžně zařazených opakovacích autokorektivních lekcí. Pro získání pokročilé úrovně znalosti němčiny učebnice nabízí: připomenutí, zopakování a prohloubení látky již probrané v dřívějších fázích studia výklad nových mluvnických jevů cvičení z mluvnice a slovní zásoby rozšíření slovní i frazeologické zásoby a zdokonalení konverzačních dovedností Součástí učebnice je klíč, německo-český slovník, rejstřík a nahrávka ve formátu MP3 s téměř třemi hodinami textu namluveného rodilými mluvčími. Nahrávka je k dispozici ke stažení na této stránce. Učebnice je určena jak ke studiu v různých typech škol a jazykových kurzů, tak k samostudiu.


Dostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)