Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150393 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Konopí jako lék: praktický rádce k využívání konopí a dronabinolu v medicíně

Autor: Grotenhermen, Franjo
Rok: 2009
ISBN: 9788073365523
NKP-CNB: cnb002031567
OCLC Number: (OCoLC)607527948
OCLC Number: (ocolc)607527948
OKCZID: 110495716
Vydání: Vyd. 1.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
GROTENHERMEN, Franjo. Konopí jako lék: praktický rádce k využívání konopí a dronabinolu v medicíně. Vyd. 1. Olomouc: Fontána, c2009. 231 s.

Hodnocení: 4.7 / 5 (3 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Praktický rádce k využívání konopí v medicíně. Základní práce experta na konopí MUDr. Granjo Grotenhermena poskytuje obsáhlý a srozumitelný výklad možností ošetření konopím a jeho účinnou látkou dronabinolem. Jsou zde podrobně vysvětleny a objasněny oblasti použití, vedlejší účinky, dávkování a možné vzájemné účinky s dalšími užívanými léky. Tato kniha navíc obsahuje cenná doporučení z dlouholeté práce autora.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení