Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3299922 obálek a 1000629 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Bohunka Trelová
Rok: 2014
ISBN: 9788073460693
NKP-CNB: cnb002569825
OCLC Number: (OCoLC)879564931
OKCZID: 112678233
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
TRELOVÁ, Bohunka. První čtení o zvířátkách. 1. vyd. Olomouc: Rubico, 2014, 152 s. První čtení. ISBN 978-80-7346-069-3.
Hodnocení:
4.6 / 5
(19 hlasů)
Víte, že zvířata žijí na úplně celé zeměkouli? Na souši, ve vodě, a dokonce i pod zemí? Dokáží žít na místech, kde je po celý rok příšerný mráz, nebo naopak obrovské vedro. Všude žijí zvířata roztodivných barev, podob a velikostí. Některá jsou tak mrňavá, že je stěží uvidíme pouhým okem, a některá zase velká jako dům. Všechna se dokázala dokonale přizpůsobit místu, kde žijí. O tom všem se dočtete v této knize. Kniha spojuje encyklopedii o přírodě a první čtení pro nejmenší čtenáře. Je psána pro děti srozumitelnou a poutavou formou a je doplněna stovkami originálních fotografií. Děti si samy přečtou, jak je svět zvířat velmi zajímavý, strhující a záhadný. Jednoduchý text je psán velkým písmem, slova nejsou rozdělena na dva řádky.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz