Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3161155 obálek a 952254 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Diktáty pro 4. třídu

Autor: Petr Šulc
Rok: 2023
ISBN: 9788073539016
NKP-CNB: cnb003564099
OKCZID: 129167326

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
ŠULC, Petr. Diktáty pro 4. třídu. Upravené vydání. Praha: Pierot, [2023?]. 72 stran. Diktáty.


Další vydání

Nově upr. vyd. Rok vydání: 2008



Anotace

"Jednotlivé publikace z edice Diktáty obsahují více než 200 diktátů a cvičení určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem. Knihy jsou vhodným doplňkem ke všem užívaným učebnicím pro 2.-5. třídu, jednotlivá cvičení jsou řazena podle osnov základních škol i stupně obtížnosti. Jejich součástí je samozřejmě klíč pro kontrolu správnosti a vyhodnocení výsledků. Tyto velice úspěšné tituly se dočkaly již své šesté reedice. Diktáty pro 2. třídu S naší sbírkou diktátů a cvičení si žáci 2. třídy nejprve zopakují učivo předchozího školního roku, na které navazují cvičení zaměřená na abecedu, větu, slovo, slabiku, hlásku, písmeno a psaní ú/ů. Druhou část knihy tvoří úlohy procvičující tvrdé a měkké slabiky, ve třetí se blíže podíváme na slabiky dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě a párové souhlásky. Správnost psaní si můžete ověřit v klíči na konci knihy. "


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení