Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2118211 obálek a 525017 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Wolters Kluwer Personalistika

Rok: 2011
ISBN: 9788073576271
OCLC Number: (OCoLC)83979481
OKCZID: 110833600


Anotace

 

"Publikace zabývající se personalistikou.. Publikace je aktualizovaným titulem, který se snaží přinášet výklad a praktické přáklady ke změnám z důvodu úsporných opatření Ministerstva práce a sociálních věcí (k 1. 1. 2011). Publikace se tedy zabývá kapitolami jako např.: pracovněprávní podmínky zaměstnávání, personální administrativa, péče o zaměstnance zaměstnávání cizinců, a bezpečnost práce a další... V knize se také objevuje 14 zcela nových kapitol, které se týkají trendů v personalistice, jako např.: personální opatření při nestabilním vývoji ekonomiky, rozvoj lidských zdrojů, personální strategie a inovační firemní kultura, řízení personálních rizik, přijímání manažerů, efektivní hodnocení a odměňování, jak posílit motivaci a odpovědnost zaměstnanců. strategie firmy, organizační audit a další. Publikace: Meritum Personalistika 4. vydání - Stýblo Jiří;Urban Jan;Vysokajová Margerita. Aktualizované vydání meritum Personalistika přináší výklad a praktické příklady ke změnám v souvislosti s úspornými opatřeními v resortu Ministerstva práce a sociálních věcí, které vstoupily v účinnost 1. ledna 2011.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (18.232.188...)