Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2634505 obálek a 790422 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Odmaturuj! z biologieAutor: Benešová, Marika
Rok: 2013
ISBN: 9788073582319
NKP-CNB: cnb002501497
OCLC Number: (OCoLC)862713509
OKCZID: 112380054

Citace (dle ČSN ISO 690):
Odmaturuj! z biologie. 2., přeprac. vyd. Brno: Didaktis, c2013. 256 s. Odmaturuj!.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části profilové. Titul Odmaturuj z biologie doporučujeme také těm studentkám a studentům, kteří se budou po studiu na střední škole ucházet o vysokoškolské studium medicíny, přírodovědných oborů, oborů týkajících se ekologie a ochrany přírody apod.). Sekundárně je naše edice určena také pro průběžnou přípravu v předmětu biologie na středních školách. I když tituly z edice Odmaturuj! nejsou koncipovány jako řádné učebnice, je do nich zařazeno z hlediska obsahové komplexnosti veškeré středoškolské učivo. Titul je zpracován dle RVP pro gymnaziální vzdělávání (vzdělávací obor Biologie, část obsahu oboru Geologie a část obsahu oboru Výchova ke zdraví), stejně tak titul obsahuje všechny požadavky, které určoval v dnešní době již neaktuální Katalog požadavků ke zkouškám společné části maturitní zkoušky z předmětu biologie.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Books & Books s.r.o.
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)