Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2379032 obálek a 592234 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

WHOLEFOOD Energie pro zdravý životní styl | Muselesová Elise

Rok: 2016
ISBN: 9788073594923
OKCZID: 125926506

Citace (dle ČSN ISO 690):
MUSELES, Elise. Energie pro zdravý životní styl: whole food. Překlad Eva FUKOVÁ. Vydání první. V Praze: Metafora, 2016. 176 stran.

Hodnocení: 4.5 / 5 (6 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

200 receptů na lahodné, zdravé, stoprocentně přírodní pochoutky - pohonné hmoty pro váš aktivní životní styl100% přírodní suroviny, smoothies, zdravé snídaně, dipy a polevy, energetické tyčinky a kuličky, domácí jogurty, neškodné sladkosti Objevte chutné a výživné recepty na rostlinné bázi, které dodají všechny živiny a dostatek energie i na ty nejnáročnější dny.Naučíte se dobře jíst a cítit se přitom úžasně. Přesvědčíte se, jak snadné je zařadit do jídelníčku přírodní suroviny a nastavit tak své tělo i mysl na optimální výkon. Je to snadné a rychlé. A neuvěřitelně dobré!Sestaveno podle nejnovějších poznatků odborníků na výživu. Recepty pro vegany i bezlepkovou dietu. Žádný cukr. Žádné umělé přísady.Potřebujete něco na rychlou dodávku energie? Na výdrž? Na relax? Stačí si vybrat.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze
GRADA Publishing, a.s.


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.98...)