Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2171112 obálek a 536530 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným : příspěvek k situaci dítěte s rozvádějícími se rodiči z hlediska malujícího psychologa

Autor: Dora Lukášová
ISBN: 9788073641016
NKP-CNB: cnb003171028
OKCZID: 128290925

Citace (dle ČSN ISO 690):
LUKÁŠOVÁ, Dora. Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným: příspěvek k situaci dítěte s rozvádějícími se rodiči z hlediska malujícího psychologa. Brno: Barrister & Principal, 2019. 42 stran.
Zdroj:


Anotace

 

Knížka, ve které se děti i rodiče mohou poučit a najít způsob, jak vyjít ze složité situace, která nastává při rozchodu nebo rozvodu. Pohádkový příběh o beránkovi, jenž prožívá konflikt mezi rodiči, kterému nerozumí a myslí si, že ho nikdo nemá rád a nechce se s ním ani bavit. Proto se rozhodne, že chce být neviditelný. Beránkovi se nakonec podaří díky chytrému a mazanému prasátku tuto situaci zvládnout a věci, které vypadají neřešitelné, se dají do pořádku. Na konci knihy naleznou rodiče poučení a tipy na to, jak zvládnout složité období rozvodu.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (35.168.111...)