Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2478192 obálek a 699147 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Když zpívat, tak vesele!Autor: Jiří Štědroň
ISBN: 9788073766238
NKP-CNB: cnb003361560
OKCZID: 128680841

Citace (dle ČSN ISO 690):
ŠTĚDROŇ, Jiří. Když zpívat, tak vesele!. Vydání první. Velké Přílepy: Olympia, 2021. 271 stran.


Anotace

 

Dvě kratší prózy, inspirované realitou světa šoubyznysu a populární hudby.Viktor Daněk, hrdina povídky Když zpívat, tak vesele, před revolucí úspěšný herec a zpěvák, se potkává s realitou života v novém režimu. A tak je donucen změnit svůj život i zaměstnání. Osud ho zavede do podniku, kde se zapracovává v zcela nové profesi. Když už se mu začíná dařit a na minulost téměř zapomene, několik přátel ho přemluví, aby po dlouhé době opět vystoupil. Z původního přivýdělku by se nakonec mohl vyklubat skutečně velkolepý návrat na uměleckou scénu. Jenomže – dokáže Viktor dotáhnout všechno až do konce? Ani Martin Haspra, hrdina povídky Šeříky až bílé, nepluje životem bez starostí. Jeho na pohled pevná hvězdná pozice muzikálové hvězdy se nečekaně zachvěje v základech. Doba je krutá, diváci se do hledišť nehrnou. Slyší jen na opravdu údernou reklamu, jen na ty nejhlasitější, mnohdy ne úplně vybíravé marketingové výkřiky.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (54.224.117...)