Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2446603 obálek a 684086 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Trestné právo, kriminalistika, bezpečnostné vedy a forenzné disciplíny v kontexte kontroly kriminality

Autor: Ivor, Jaroslav a kol.
Rok: 2013
ISBN: 9788073804404
NKP-CNB: cnb002482287
OKCZID: 112304584

Citace (dle ČSN ISO 690):
IVOR, Jaroslav. Trestné právo, kriminalistika, bezpečnostné vedy a forenzné disciplíny v kontexte kontroly kriminality: pocta prof. JUDr. Ing. Viktorovi Poradovi, DrSc., Dr. h. c. mult. k 70. narodeninám. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš


Anotace

 

Monografia pojednáva o možnostiach a úlohách trestného práva, kriminalistiky, kriminológie, bezpečnostných vied a iných forenzných disciplín pri kontrole kriminality. Prof. JUDr. Ing. Viktor Porada, DrSc. výrazným spôsobom posunul hranice poznania v uvedených disciplínach. Vo svojej vedecko-výskumnej a publikačnej činnosti sa prioritne zaoberal otázkami kriminalistiky, ale nezanedbateľnú pozornosť venoval aj trestnému právu, forenzným vedám a policajným, resp. bezpečnostným vedám, na konštituovaní ktorých sa významným spôsobom podieľal.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců


Přidat komentář a hodnocení

Od: (34.231.243...)