Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150393 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Loď vrahů: kniha 2

Autor: Rečková, Jana
Rok: 2008
ISBN: 9788073871628
NKP-CNB: cnb001827877
OCLC Number: (OCoLC)294938780
OCLC Number: (ocolc)294938780
OKCZID: 110507774
Vydání: Vyd. 1.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
REČKOVÁ, Jana. Loď vrahů: kniha 2. Vyd. 1. Praha: Triton, 2008. 367 s. Trifid, sv. 293.

Hodnocení: 4.4 / 5 (23 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Na planetě Fíéje skončila velká bitva a jižní království s novým králem (pokud to tedy vůbec je král) vzkvétá, ovšem jedni ani druzí cizinci z vesmíru se nedokážou dohodnout co a jak dál. Jedněm se nelíbí vztah krále k ministerské předsedkyni největšího státu severu, jiným zase intriky, únosy či vynucená sebevražda. Všechno spěje k novému, tentokrát rozsáhlejšímu konfliktu. V Labyrintu se probouzí dívka, po staletí zamrzlá v ledu ze živé vody, čaroděj ze vzdálené planety uzavírá spojenectví s místní pouštní vědmou, aby spolu čelili mutantním ještěrům. Začíná strašná válka a posily z lodi vrahů neberou konce. Zbývá vůbec nějaká naděje?

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení