Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907942 obálek a 878213 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kurs obchodního práva: obchodní společnosti a družstvaAutor: Eliáš, Karel, Pokorná, Jarmila a Dvořák, Tomáš
Rok: 2010
ISBN: 9788074000485
NKP-CNB: cnb002116800
OCLC Number: (OCoLC)670480630
OKCZID: 110670235

Citace (dle ČSN ISO 690):
ELIÁŠ, Karel. Kurs obchodního práva: obchodní společnosti a družstva. 6. vyd. V Praze: C.H. Beck, 2010. xxxv, 503 s. Právnické učebnice.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Obsah druhého dílu populární učebnice obchodního práva, která se dočkala již pěti vydání, prošel vývojem ovlivněným posuny v koncepci, změnami autorského kolektivu, vývojem právní úpravy i potřebami výuky. Podobně jako bylo v minulosti ve 3. vydání upuštěno od výkladu o podnikatelských entitách známých jen ze zahraničních úprav, upouští aktuální 6. vydání od zpracování specifik upravených pro některé podnikatelské útvary zvláštními zákony (banky, pojišťovny, státní podniky aj.). Účelem je redukce pojednaných témat se zaměřením na otázky týkající se obchodních společností a družstev v obchodním zákoníku. Důraz se klade na důkladné pojednání teoretických základů korporačního práva a podrobnější výklad základních právních forem obchodních korporací. Zvláštní pozornost se věnuje společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti a družstvu. Publikace zohledňuje aktuální stav jejich právní úpravy a její reflexe v judikatuře.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Srovname.cz
Zboží.cz
Můj antikvariát
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)