Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892436 obálek a 873661 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Anglicko-český jezdecký slovníkAutor: Kristýna Šmídová
Rok: 2023
ISBN: 9788074024719
OKCZID: 129056932


Anotace

 

Anglicko-český jezdecký slovník obsahuje: - přes 2200 slov, slovních spojení a frází z jezdecké terminologie v abecedním pořadí, - slovní zásobu z oblasti anatomie, chovu, drezury, parkuru i všestrannosti, - jako bonus zásadní francouzské výrazy, které se v anglické jezdecké literatuře často objevují. Slovník šitý na míru pro všechny, kdo si chtějí přečíst knihy o koních v anglickém jazyce. Slovíčka byla vybírána z mnoha jezdeckých knih, z výkladových hippologických slovníků, z pravidel FEI, z odborných článků, ze stránek internetových obchodů s jezdeckými potřebami a v neposlední řadě z každodenní praxe.


Dostupné zdroje

TeamLibrary.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)