Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2476583 obálek a 698460 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Devoluce : očité svědectví o útoku seskvečů u Mt. RainierAutor: Max Brooks, Veronika Nohavicová
ISBN: 9788074134593
OKCZID: 128651687

Citace (dle ČSN ISO 690):
BROOKS, Max. Devoluce: očité svědectví o útoku seskvečů u Mt. Rainier. Překlad Veronika NOHAVICOVÁ. Vydání první. Brno: Zoner Press, 2021. 294 stran.

Hodnocení: 4.1 / 5 (12 hlasů)


Anotace

 

Napínavý horor o chlupatých a odporně páchnoucích netvorech od autora bestselleru Světová válka Z.Hororový příběh založený na střetu civilizovaného a technicky vyspělého světa s tím primitivním, ovládaným základními pudy, na pozadí přírodní katastrofy. Kolik toho jemný, vzdělaný a na nejnovějších vymoženostech závislý člověk dokáže vydržet, než se u něj projeví ty nejzákladnější, nejnižší instinkty z prehistorických časů? A kým se vlastně stane? A kdo nakonec vyhraje?

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.84.132...)