Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2890222 obálek a 872760 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Umělecký Londýn : průvodce po stopách spisovatelů, básníků, malířů, hudebníků a bohémůAutor: Václav Fiala
ISBN: 9788074228261
OKCZID: 129020845

Citace (dle ČSN ISO 690):
FIALA, Václav. Umělecký Londýn: průvodce po stopách spisovatelů, básníků, malířů, hudebníků a bohémů. Vydání první. Praha: NLN, s.r.o., 2023. 741 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Autor provádí návštěvníky metropole nad Temží po místech spojených s životy britských i zahraničních spisovatelů, malířů, hudebníků i jiných významných historických postav. Představení domů, kde tito lidé žili, doplňuje líčení jejich životních příběhů i nejrůznější zajímavosti, které se o nich tradují. Medailonky slavných osobností jsou zasazeny do historického kontextu, na pozadí zásadních událostí, které ovlivnily osud města. Kniha tak načrtává panorama kulturního života Londýna v jednotlivých etapách jeho vývoje

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)