Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2614230 obálek a 779950 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Narcis v řetězechAutor: Hamilton, Laurell K.
Rok: 2012
ISBN: 9788074251382
NKP-CNB: cnb002375704
OCLC Number: (OCoLC)815381161
OKCZID: 111401024

Citace (dle ČSN ISO 690):
HAMILTON, Laurell K. Narcis v řetězech. 1. vyd. Praha: Epocha, 2012. 565 s. Fantastická Epocha, sv. 11.

Hodnocení: 3.8 / 5 (62 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Další dobrodružství Anity Blakeové, lovkyně upírů a ženy s nerozhodným srdcem.„Poslední věc na tomhle světě, kterou potřebuju, je další chlap, který by se mi pletl do života. Nevím, co mám dělat s těmi dvěma, které už mám. Skutečnost, že jeden z nich je upíří vládce města a druhý ulfrik, vlkodlačí král, je jen část toho problému. Už to napovídá, jak hlubokou jámu si pod sebou kopu…“ Anita se vrací do St. Louis, konečně připravená čelit oběma mužům svého života a vyrovnat se s vlastní mocí. Netuší však, že několik měsíců, které strávila mimo město, narušilo rovnováhu sil nejen v upíří komunitě, ale i mezi skupinami kožoměnců. Je zapotřebí stvrdit triumvirát moci, jenž tvoří společně s upířím vládcem města Jean-Claudem a vlkodlačím králem Richardem, než dojde k nenapravitelným škodám – pokud k nim už nedošlo. Ale zatímco politické záležitosti se napravit dají, s citovými pouty to není zdaleka tak snadné, zvlášť když do Anitina života nečekaně vstupuje další muž a spolu s ním nová výzva, která může ohrozit samu Anitinu lidskou podstatu.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Komentáře

Jojo souhlasím, je to čím dál víc jen o tom, že se vše musí řídit podle ní a ona je nejúžasnější a všichni jí miloujou a nic se tam neděje jen ten sex všichni s Anitou. NUUUUDDAAAA :(
22.04.2014    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Podle mě se Anita jenom zhoršuje. První díly byly skvělé, ale teď je to jen sex, násilí, vyhrožování, sex, sex...
23.02.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)