Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2236772 obálek a 562096 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Skleněná republika

Autor: Tom Pollock
Rok: 2015
ISBN: 9788074325984
OKCZID: 123511473

Citace (dle ČSN ISO 690):
POLLOCK, Tom. Mrakodrapový trůn. Vydání první. Přeložil Jitka JENÍKOVÁ. Praha ;, Litomyšl :, Ostrava: Paseka ;, Fantom Print, 2015, 351 s. ISBN 978-80-7432-598-4.

Hodnocení: 4.2 / 5 (5 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Druhý díl oblíbené a úspěšné trilogie městské fantasy Mrakodrapový trůn vydává Nakadatelství Paseka společně s Fantom PRINT. Penin život je samé tajemství - tajemství, která stojí za jejím tříměsíčním zmizením ze školy, tajemství, jak přišla k jizvám na tváři, a hlavně tajemství jejího druhého já v Londýně za zrcadlem. Mladá studentka se snaží zapomenout na Reache, Filiuse i Ostnatou milenku a vrátit se k normálnímu životu, ale když se její dvojče ztratí, nemá na vybranou a musí pátrat na odvrácené straně města. Nalezne tam svět, ve kterém jsou jizvy známkou krásy a zločinci kvůli tvářím zabíjejí „Urban fantasy v tom nejlepším slova smyslu. Každý kout města sytí životem, podivnostmi a kouzly.“ - Guardian „Nepotkáte žádné upíry ani vlkodlaky… Hrozby skrytého Londýna jsou mnohem temnější a neotřelejší. Stejně jako způsob, kterým autor vtáhne čtenáře do děje.“ - Pevnost o prvním dílu série

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze
eReading.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (18.213.192...)