Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631722 obálek a 789007 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Huť architektury = Architecture guildAutor: Martin Rajniš, Tomáš Kosnar, Jana Tichá, Ondřej Beneš, Jakub Heidler, Oldřich Ševčík, Petr Volf
ISBN: 9788074373695
OKCZID: 128828643

Citace (dle ČSN ISO 690):
RAJNIŠ, Martin. Huť architektury =: Architecture guild. Překlad Martin THARP, překlad Ian MIKYSKA. Praha: KANT, 2022. 528 stran.


Anotace

 

Bohatě ilustrovaná publikace představuje tvorbu výrazného českého architektonického ateliéru.Monografie nabízí přehled dosavadní práce ateliéru s názvem Huť architektury Martin Rajniš. Jednotlivé realizace a architektonické projekty jsou doprovázeny originálními komentáři Martina Rajniše, který přibližuje okolnosti jejich vzniku. Ateliér se věnuje projektování ekologicky šetrných dřevěných staveb a konstrukcí, z nichž některé se již stihly zapsat do širšího povědomí kulturní veřejnosti (Poštovna na Sněžce, vzducholoď v pražském DOXu či řada rozhleden v různých koutech České republiky).

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)