Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2525723 obálek a 728054 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dlouhý zítřek a další příběhyISBN: 9788074495380
OKCZID: 127897539

Citace (dle ČSN ISO 690):
GIRAUD, Jean. Dlouhý zítřek a další příběhy. V tomto souboru vydání první. Přeložil Richard PODANÝ. [Praha]: Crew s.r.o., 2018. 214 stran. Světové komiksy česky.

Hodnocení: 3.3 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Soubor krátkých komiksových útvarů a příběhů legendárního ilustrátora a autora.Většina mnohdy experimentálně laděných kreslených příběhů by se dala zařadit do žánru sci-fi nebo obecně fantastické literatury. Všechny povídky zavádí čtenáře do fascinujících světů a vyznačují se širokou plejádou unikátních postav a stvoření, která tyto vesmíry obývají. Ačkoli mnoha příběhům chybí jednoznačná či na první pohled uchopitelná pointa, komiksům nechybí specifický humor, poetické surreálno, napětí. Každé z těchto originálních děl je pak vhledem do bezesporu zajímavé tvorby tohoto známého autora.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (44.200.74...)