Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2173137 obálek a 537433 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Doctor Strange - Krev v éteru

ISBN: 9788074496707
OKCZID: 128038563

Citace (dle ČSN ISO 690):
AARON, Jason. Doctor Strange. Ilustrace Kevin NOWLAN, ilustrace Leonardo ROMERO, ilustrace Chris BACHALO, ilustrace Jorge FORNÉS, ilustrace Cory SMITH, překlad Kateřina TICHÁ. [Praha]: Crew s.r.o., 2019. 136 nečíslovaných stran.
Zdroj:

Hodnocení: 4.0 / 5 (2 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

PŘEŽIJE DOCTOR STRANGE, KDYŽ SE JEHO PROTIVNÍCI SPIKNOU A NAPADNOU HO VŠICHNI NAJEDNOU? VYDEJTE SE ZPĚT DO PRVNÍCH DNŮ DOCTORA STRANGE! Jak se stal Stephen Strange Nejvyšším čarodějem - a jak o svou moc přišel? V současnosti je Strange na pokraji smrti a jeho magie je téměř vyčerpána. Jeho největší nepřátelé, kteří cítí, že je Mistr okultních umění na dně, se vrátí ze stínu připraveni udeřit, a začne to jedním z jeho nejstarších rivalů, baronem Mordo! Ale zatímco se přehlídka záporáků staví do řady, aby si také praštili, jeden ze Strangových nejnovějších nepřátel by se mohl ukázat být tím nejvražednějším. Orb, nyní disponující nezměrnou mocí oka zabitého Watchera, si vzal Doctora Strange na mušku!

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (34.204.187...)