Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2155507 obálek a 529791 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Sedm dopisů z Paříže

Rok: 2015
ISBN: 9788074628306
OKCZID: 117369948

Citace (dle ČSN ISO 690):
VÉRANT, Samantha. Sedm dopisů z Paříže: inspirováno životem. Vydání první. Přeložil Sabina ČECHOVÁ. Brno: Jota, 2015, 254 s. ISBN 978-80-7462-830-6.
Zdroj:

Hodnocení: 3.8 / 5 (20 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Samanthě Vérantové se ve čtyřiceti letech zhroutil celý život – je bez práce, po krk v dluzích, bez dětí a v rozvodovém řízení. Připadá si naprosto ztracená… do chvíle, než narazí na sedm starých milostných dopisů od Jeana‑Luca, přitažlivého Francouze, kterého potkala v Paříži, když jí bylo devatenáct. Na internetu nachází jeho e-mailovou adresu a posílá mu krátkou zprávu, ve které se omlouvá za své mlčení. Omluva je přijata, Samantha a Jean‑Luc se virtuálně sbližují a oba si rychle uvědomují, že vášeň, kterou pocítili před dvaceti lety, ještě nevyhasla. Samantha ví, že odjet do Francie za mužem, se kterým zažila jediný bláznivý horký den plný vášně, je šílenství, ale je to šílenství, na které čekala po celý život.   Sedm dopisů z Paříže je zčásti cestopisná autobiografie, zčásti milostný román… je to pravdivý příběh o tom, jak může sedm starých milostných dopisů změnit život a restartovat srdce. Dvacet let, sedm dopisů a dlouho ztracená životní láska   ***   Samantha Vérantová je amatérská znalkyně vína závislá na cestování a odhodlaná, i když někdy velice nekonvenční, šéfkuchařka. Žije v jihozápadní Francii, kde se může věnovat všem svým zálibám, provdaná za přitažlivého Francouze, raketového vědce, kterého potkala v roce 1989, ovšem na další setkání (a také společný život) si museli počkat ještě dvacet let.   http://blog.booktopia.com.au/2014/11/02/samantha-verant-author-of-seven-letters-from-paris-answers-ten-terrifying-questions/ http://www.samanthaverant.com/   ***   „Půvabný příběh a pocta kouzlu starých dobrých milostných dopisů.“ Peter Mayle, autor bestselleru Rok v Provence   „Okouzlující. Poutavá pohádková romance ze skutečného života, kterou budete číst pomalu, abyste si vychutnali každé slovo!“ Janice MacLeodová, autorka knihy Paris Letters   „Tato kniha oživila mou víru v sílu opravdové lásky a přesvědčila mě, že zázraky se dějí!“ Jamie Cat Callanová, autorka knihy Francouzky nespí samy   „Od nebezpečných známostí nebylo psaní dopisů tak vzrušující.“ Helena Frith Powellová, autorka knihy Two Lipsticks and a Lover   „Opravdový příběh dlouho ztracené a znovu nalezené vášně.“ Jennifer L. Scottová, autorka knihy Madame Chic aneb co všechno jsem se naučila v Paříži   „Inspirativní a procítěná kniha, která ukazuje, že nikdy není pozdě změnit životní cestu. Kniha Samanthy Vérantové odhaluje, že když máte dostat odvahy jít za hlasem svého srdce a vykročit do neznáma ve zdánlivě bezvýchodné situaci, může vás to přivést na vaši pravou životní cestu.“ Holly Corbettová, editorka celostátního magazínu a spoluautorka knihy The Lost Girls: Three Friends. Four Continents. One Unconventional Detour Around the World

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
eReading.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (18.206.13...)