Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2908869 obálek a 878736 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

ÚZ č. 1300 Krizové zákony, HZS, Požární ochrana, Obnova územíISBN: 9788074883330
OKCZID: 128036254

Citace (dle ČSN ISO 690):
Česko. Krizové zákony: Hasičský záchranný sbor ; Požární ochrana : redakční uzávěrka ... Ostrava: Sagit, 2007-. ÚZ : úplné znění.


Anotace

 

Publikace obsahuje aktuální krizovou legislativu – krizový zákon, zákon o integrovaném záchranném systému, zákon o hospodářských opatřeních pro krizové stavy a zákon o státní pomoci při obnově území; publikace dále obsahuje zákon o Hasičském záchranném sboru a zákon o požární ochraně. Dále je zde 17 příslušných nařízení vlády a vyhlášek ke všem zákonům; celkem 28 zákonů, vyhlášek a nařízení vlády, které se významně týkají orgánů státní správy, krajů a obcí. Od minulého vydání byla změněna pravidla pro jednorázové odškodnění osob za poškození zdraví při plnění úkolů požární ochrany; změny jsou vyznačeny tučným písmem.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)