Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3146630 obálek a 949609 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Píseň jako symbol : po stopách fenoménu lidské kultury

Autor: Plocek, Jiří
Rok: 2022
ISBN: 9788074926372
OKCZID: 128939690

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
PLOCEK, Jiří. Píseň jako symbol: po stopách fenoménu lidské kultury. První vydání. Praha: Galén, [2022]. 340 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (2 hlasů)


Anotace

Písní jsme obklopeni natolik, že si ani mnohdy neuvědomujeme, co vše pro nás znamená. Co symbolizuje? Co o nás vypovídá? Znějící píseň je symbolem živého člověka. Autor této knihy se pokusil z různých stran zachytit píseň jako živoucí fenomén, který spoluutváří naše životy. Obecnější promýšlení spojil s každodenní realitou.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení