Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2387920 obálek a 594436 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dům u jezera

Autor: Nuala Ellwood, Hana Dubovská
ISBN: 9788074983122
NKP-CNB: cnb003315345
OKCZID: 128532523

Citace (dle ČSN ISO 690):
ELLWOOD, Nuala. Dům u jezera. Překlad Hana DUBOVSKÁ. Vydání první. Praha: Domino, 2021. 255 stran.


Anotace

 

Můžeš utíkat. Ale on tě stejně najde. Lisa musí zmizet. A starý dům její kamarádky uprostřed yorkshirské divočiny by mohl být dokonalým úkrytem, kde o ní a jejím synovi nebude nikdo vědět. Aspoň si to myslela. Když je ale v domě nečekaně objeví žena z nedaleké vesnice, Lisa si uvědomí, že s Joem nejsou v takovém bezpečí, jak věřila. Jaká tajemství skrývá opuštěný dům na Ostrově jeřabin a kým vlastně je Lisina kamarádka? A co všechno bude muset Lisa podstoupit, aby nepřišla o svého syna? Psychologický thriller, ve kterém se mladá matka snaží vybudovat nový život pro sebe i svého syna. Lisa se synem utíká před svým násilnickým manželem a nové útočiště nachází ve zchátralém domě své kamarádky. Zdá se ale, že okolní krajina yorkshirského vřesoviště si hraje s její myslí - že je z temnoty okolních lesů někdo pozoruje. Nečekaná pomoc přichází v podobě neznámé ženy, která Lise i jejímu synovi nabídne přátelství. Ale čím déle Lisa a její syn zůstávají ve starém domě, tím více se začínají zamotávat do jeho tragické historie. Proč je dům v tak žalostném stavu? A jsou v něm skutečně v bezpečí?

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.80.5...)