Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2615024 obálek a 781067 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Pohřbené lžiAutor: Elle Marr, Hana Dubovská
Rok: 2022
ISBN: 9788074985799
NKP-CNB: cnb003424317
OKCZID: 128821310

Citace (dle ČSN ISO 690):
MARR, Elle. Pohřbené lži. Překlad Hana DUBOVSKÁ. Vydání první. V Praze: Domino, 2022. 303 stran.


Anotace

 

Thriller americké autorky. Fotografka s traumatickou minulostí se dostává k případu brutálních vražd, v nichž nachází děsivá připomenutí vlastních zážitků.Marissa prožila prvních sedm roků svého života ve sklepě. Pak se jí ale s matkou a dvěma sestrami podařilo utéct. I když ji trauma pronásleduje i po dvaceti letech, snaží se Marissa vést normální život. Pod novým jménem pracuje jako fotografka na volné noze a v Portlandu se dostane k práci pro místní noviny. Jejím úkolem je fotit místa činů děsivých vražd. Marisse neujde podobnost s její minulostí. Vraždy se odehrávají v podzemních doupatech, nacházejí se tam cetky a hračky naprosto stejné jako ty, které měla ona jako malá. A pak jsou tady anonymní vzkazy určené jenom pro ni. Aby odhalila vrahův další krok, musí Marissa vydolovat dlouho potlačované vzpomínky na svou minulost a čelit svým strachům. A nebude na to sama, protože někdo sleduje každý její krok a něco chystá...

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)