Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2172687 obálek a 537283 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ella a její deníky: Dvojitá dávka odvahy

Autor: Danielle McDonaldová
Rok: 2015
ISBN: 9788075075543
OKCZID: 126666468

Citace (dle ČSN ISO 690):
COSTAIN, Meredith. Ella a její deníky. První vázané vydání v českém jazyce. Ilustroval Danielle MCDONALD, přeložil Marie FRYDRYCHOVÁ. Praha: BB/art, 2016, 129 s. ISBN 978-80-7507-554-3.
Zdroj:

Hodnocení: 4.2 / 5 (4 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Je nový školní rok a všecko je supr. Jenže jen co začne vyučování, tak se teda VŠECKO parádně pokazí. Ella nevěří svým očím – vedle ní sedí její totální NEJHORŠÍ NEPŘÍTELKYNĚ NA SVĚTĚ jménem Peach! Ať se Ella snaží, jak se snaží, Peach jí V JEDNOM KUSE PŘEKÁŽÍ. Kde vězí její nejlepší kámoška Zoe? BFF? Může být tenhle školní rok JEŠTĚ HORŠÍ?   Kniha pro čtenářky cca od sedmi do deseti let.   Můj milý deníčku. PROMIŇ, ale tohle NENÍ prostě nějaký další deník, protože: holkám, které milují Toma Gatese a Dork Diaries, SE BUDOU MOJE DENÍKY STRAŠNĚ LÍBIT. Já jsem Ella. Tohle jsou MOJE tajemství a vy si je NESMÍTE číst. TAK KŠÁ KŠÁ! Kdo má ZAKÁZÁNO tohle číst: 1) Olivia 2) máma 3) táta 4) Max 5) Peach   Jestli nejste Peach ani nikdo další ze seznamu zakázaných čtenářů, klidně POKRAČUJTE VE ČTENÍ…   POZOR POZOR: Jedno TAJEMSTVÍ… Se psaním deníčků mi trošku pomáhá skvělá Meredith Costainová, která dostala už spoustu cen a je učitelka a talentovaná spisovatelka spousty knížek. Dala mi pár skvělých rad. S kreslením mi zase pomohla moje kamarádka Danielle McDonaldová (v knížce budou černo růžové – však uvidíte sami!).   Pusu Ella mlask mlask mlask   Čtenářům od sedmi let se určitě budou líbit mé historky ze školního hřiště, o různých lumpárnách, tělocviku, módě, otravování protivných spolužáků, kamarádství a každodenním životě SENZAČNÍ páťačky.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze
eReading.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.236.8...)