Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3143412 obálek a 948809 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Petra Oppeltová, Petr Fučík, Ľuboš Jurík, Tatiana Kaletová, Markéta Kaplická, Petr Kohout, Marek Liška, Jana Maxová, Pavel Minář, Jiří Novák, Pavel Novák, Beáta Novotná, Jozefína Pokrývková, Antonín Zajíček
ISBN: 9788075096043
OKCZID: 128029210
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
OPPELTOVÁ, Petra. Problematika znečišťování a ochrany vodních zdrojů v souvislosti se zemědělstvím. Vydání: první. V Brně: Mendelova univerzita, 2018. 79 stran.
Předkládaná publikace se věnuje otázkám ochrany vod, součástí jsou konkrétní výstupy z různých projektů zabývající se problematikou pesticidů a jejich metabolitů ve vodách. V současné době je velmi důležité si uvědomit, že při hledání řešení situace v problematice ochrany vod a aplikace pesticidů je nutné zapojit jak vodohospodáře, tak i zemědělce a další odborníky z praxe, včetně vysokých škol a výzkumných institucí a snažit se o otevřený dialog k nalezení konsensu mezi udržitelným zemědělským hospodařením a veřejným zájmem zajištění pitné vody v odpovídajícím množství a kvalitě.