Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2699170 obálek a 824897 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

TraumoniumISBN: 9788075303691
OKCZID: 128843631

Citace (dle ČSN ISO 690):
MURRER, Ewald. Traumonium. Ilustrace Helena WERNISCHOVÁ. Vydání první. Praha: Malvern, 2022. 78 stran.


Anotace

 

Co je Traumonium? Snad příloha groteskního snáře? Nebo rukověť užitečných rad a herních plánků, jejichž znalost zažene všechny vaše nejistoty, špatné nálady a traumatická zranění?Od vydání Noční četby, za kterou v roce 2020 obdržel Magnesii Literu za poezii, zůstává Ewald Murrer ve znamenité formě. Se suverenitou servíruje fantastično jako přirozenou skutečnost. Vyvádí nás do světa imaginace, již nejde ani trochu mírnit. Nechcete-li zešílet, buďte perlou v břiše ryby! Potřebujete se dozvědět pravdu? Stačí se vplížit do božího ucha jako jantarový škvor! Pokud se zvládnete při kremaci nehýbat, vyniknete ve hře na mrtvého! A kdyby vás snad tato hra netěšila, zahrajte si podle návodu jinou. Básnická příručka jich obsahuje pětadvacet.

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)