Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2554431 obálek a 742127 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Podlý králAutor: Holly Blacková
ISBN: 9788075448231
NKP-CNB: cnb003121988
OKCZID: 128085680

Citace (dle ČSN ISO 690):
BLACK, Holly. Podlý král. Překlad Radka KOLEBÁČOVÁ. 1. vydání. V Praze: CooBoo, 2019. 363 stran.

Hodnocení: 4.7 / 5 (8 hlasů)


Anotace

 

Pokračování fantasy série sledující osudy lidské dívky Jude, jejíž bratr je dědicem vílího trůnu, a krále Cardana. Uběhlo přibližně již pět měsíců od doby, kdy si Jude ve snaze ochránit svého bratra k sobě připoutala manipulativního a podlého vílího krále Cardana. Čas, po který má tuto výsadu se ale pomalu blíží ke svému konci a Jude se bojí, jak se pak Cardan zachová. Mezitím se ke královskému dvoru přidává podivný kovář Grimsen, jež Jude silně znepokojuje a matka Marwe se svojí dcerou, usilující o královu přízeň. Napětí mezi Jude a Cardanem se vyostřuje, král dělá vše proto, aby Jude zesměšnil a ponížil. Královský dvůr se stává čím dál více nebezpečnějším a Jude se bude muset vyrovnat nejen s city, které k Cardanovi chová, ale také s tím, že se jí budou ostatní snažit zneužít.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)