Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2201168 obálek a 555060 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Plovoucí po hvězdách

Autor: Martina Doležalová
ISBN: 9788075448699
NKP-CNB: cnb003135997
OKCZID: 128122150

Citace (dle ČSN ISO 690):
DOLEŽALOVÁ, Martina. Plovoucí po hvězdách. 1. vydání. V Praze: CooBoo, 2019. 356 stran.


Anotace

 

Z kostela svaté Markéty na pražském Břevnově vyzvánějí zvony a odnášejí vše zapomenuté, ztracené... Co zbývá, když doznějí? Tak jako zvony odnášejí vše staré, musí se postavy z této knihy vypořádat se svým životem, zamotanými vztahy nebo ztrátami a začít nějak znovu. A to není v dnešní době jednoduché. Dvanáct různých osudů v jedné knize. Je život úspěšné blogerky doopravdy bezchybný? Co si počít ve volném roce mezi střední a vysokou? Jak doopravdy žijí hipsteři? Vstupte do světa dnešních mladých v povídkovém cyklu, v němž nechybí láska, nenávist, napětí, bolest, ale ani duchové nebo nadpřirozené příběhy, postavy se znají a navzájem si pomáhají ve světě, který je tolik podobný tomu našemu a současně tak magický. Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.235.51...)