Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2181019 obálek a 541561 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Enchantée : okouzlená

Autor: Gita Trelease, Alžběta Kalinová
ISBN: 9788075449740
NKP-CNB: cnb003214892
OKCZID: 128351412

Citace (dle ČSN ISO 690):
TRELEASE, Gita. Enchantée =: Okouzlená. Překlad Alžběta KALINOVÁ. 1. vydání. V Praze: CooBoo, 2020. 445 stran.
Zdroj:


Anotace

 

Paříž je v roce 1789 labyrintem křivolakých uliček plných žebráků, zlodějů, revolucionářů - a mágů... Camillini oridče zemřeli a ona se musí starat o mladší sestřičku, a ještě u toho ukočírovat rozmařilého bratra. Zprvu ji pomůže drobná, každodenní magie. Camille dokáže na krátkou dobu proměnit kousky kovu ve zlato a koupit za ně jídlo a léky. Mince ale nevydrží věčně, a když se bratr vypaří i s rodinnými úsporami, je nucena vydat se na temnější místo, kde je k mání víc peněz: na dvůr Ludvíka XVI. a Marie Antoinetty. S pomocí černé magie se přemění v baronku de la Fontaineovou a vrhne se do víru Versailles a hazardních her. A když se vrací zpátky do Paříže, setkává se s pohledným mladíkem, který létá v balonu a dává jí naději, že láska a svoboda pro ni nejsou nedostupné. Když vypukne revoluce, musí se rozhodnout, na kterou stranu barikády se postaví.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (34.200.222...)