Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2612287 obálek a 777840 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Poslední letAutor: Lacie Waldonová
Rok: 2022
ISBN: 9788075463890
OKCZID: 128810366

Citace (dle ČSN ISO 690):
WALDON, Lacie. Poslední let. Překlad Tereza LEDECKÁ. První vydání. Praha: Fortuna Libri, [2022]. 283 stran.


Anotace

 

Vtipný, svižný, debutový román o životě a lásce deset tisíc metrů nad zemí.Po devíti letech práce letušky je Ava Greenová připravena pověsit kariéru na hřebík a konečně zapustit kořeny. Zbývá jí poslední let, než se rozloučí se starým životem, a proto plánuje užít si každou jeho vteřinu. Jaké je ale její překvapení, když zjistí, že bývalý pilot Jack Stone - ten zatraceně pohledný, ale směšně domýšlivý muž, kterému léta nemůže přijít na jméno - na tomhle letu rovněž slouží jako stevard. A ještě má odvahu s ní flirtovat, jako by si nepamatoval, jakou roli sehrál v nejpotupnější noci jejího života. Dobře, že ho po návratu už nemusí nikdy vidět... Nečekané tropické mezipřistání ve společnosti nenáviděného muže obrátí Avin život vzhůru nohama.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)