Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2908869 obálek a 878736 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Statek v ohroženíAutor: Jana Jurmanová, Dagmar Lachmanová, Radmila Tomšů, Kateřina Vágnerová
ISBN: 9788075463951
NKP-CNB: cnb003440796
OKCZID: 128851394

Citace (dle ČSN ISO 690):
JURMANOVÁ, Jana. Statek v ohrožení. První vydání. Praha: Fortuna Libri, 2022. 303 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Humorný román s detektivní zápletkou od žen a pro ženy je zajímavý tím, že ho napsaly společně čtyři české autorky. Příběh se odehrává zhruba o pět let později než předchozí společné dílo autorek a návaznost na původní postavy a děj je okrajová.V hlavní roli bude zbrusu nová postava, vlastně čtyři: Anna Kovandová, statkářka tělem i duší, maminka Vaška Kovandy a Maruščina tchýně, a její tři kamarádky. Kadeřnice Marta, která ví o všem, co se ve vesnici šustne, knihovnice Karolína, nadšená propagátorka kvalitní literatury, a v neposlední řadě čerstvá důchodkyně Jindřiška, bývalá učitelka tělocviku. Tenhle babinec, co se léta pravidelně schází na drby u kafe, domácích bábovek a jiných dobrot, se s nečekanou vervou pustí do detektivního pátrání, aby vyřešil jednu místní záhadu. Začne to obyčejným vandalismem, ale bude hůř.

Zdroj anotace: Národní knihovna České republikyDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)