Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2389269 obálek a 595626 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Anne of Green Gables

Autor: Lucy Maud Montgomery
ISBN: 9788075473363
OKCZID: 128004156

Citace (dle ČSN ISO 690):
GERRARD, Nick, MONTGOMERY, Lucy Maud, ed. a GERRARD, Nick., ed. Anne of Green Gables =: Anna ze Zeleného domu. Překlad Eva ADÁMKOVÁ. Dubicko: INFOA, 2018. 63 stran. Zrcadlový text.


Anotace

 

Zkrácený a převyprávěný příběh malé Anny, sirotka, který nachází u dvou stárnoucích sourozenců, až doposud osaměle hospodařících na venkovské farmě, svůj opravdový domov. Dvojjazyčné vydání. Upovídané hubené děvčátko se zrzavými copy přijíždí na nádraží v Bright Riveru na kanadském ostrově Prince Edwarda. Co tady Anne Shirleyovou asi čeká? Dvojice stárnoucích sourozenců, kteří se rozhodli, že k sobě vezmou chlapce ze sirotčince, aby jim vypomáhal na farmě. Jenže dorazila natěšená a neústupná holčička s hlavou plnou bláznivých snů. Podaří se jí přesvědčit plachého Matthewa a praktickou Marillu, aby si ji v Zeleném domě přece jenom nechali?

Zdroj anotace: Městská knihovna v Praze



Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.117...)