Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2550019 obálek a 740532 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Gestalt terapieAutor: Frederick Pearls
ISBN: 9788075537980
OKCZID: 128420615

Citace (dle ČSN ISO 690):
PERLS, Frederick S. Gestalt terapie: vzrušení a růst lidské osobnosti. Překlad Anton POLÁK. 2., upravené vydání. Praha: Stanislav Juhaňák - Triton, 2020. 420 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Kniha je základním textem představujícím teorii a praxi gestalt terapie, významného psychoterapeutického směru. Jeho původce, Frederick Perls, ho uvedl jako výsledek svého celoživotního úsilí o rozvinutí nového psychoterapeutického modelu, který by důsledně vycházel z holistických a organizmických principů a představoval tak alternativu k ortodoxní psychoanalytické doktríně nebo mechanistické behaviorální tradici. I když původní myšlenky pocházejí od Fredericka Perlse, kniha je výsledkem tvořivé spolupráce tří autorů a pro teorii a praxi gestalt terapie má zcela zásadní význam a důležitost. Zcela právem se tak řadí mezi "klasická" díla o psychoterapii vůbec.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Komentáře

13.12.2021    Zdroj: Městká knihovna Jesenice


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)