Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2540792 obálek a 735990 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Restart kreativity : cvičebnice nápaditosti, ve které nemůžete udělat chybuAutor: René Nekuda, Dora Dutková
ISBN: 9788075551115
NKP-CNB: cnb003259157
OKCZID: 128437764

Citace (dle ČSN ISO 690):
NEKUDA, René. Restart kreativity: cvičebnice nápaditosti, ve které nemůžete udělat chybu. Ilustrace Dora DUTKOVÁ. Vydání první. V Brně: Jan Melvil Publishing, 2020. 272 nečíslovaných stran. Briquet.

Hodnocení: 4.8 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Jak přicházet s nápady, které by ostatní jen tak nenapadly? Jak svobodně tvořit a vidět barvy uprostřed šedi? Odpověď je sice jednoduchá, ale skrývá se za ní práce (naštěstí zábavná): Základem je poznání vlastní kreativity. Tato interaktivní cvičebnice vám s objevováním a rozvíjením vašeho jedinečného tvůrčího myšlení pomůže. Čeká na vás 111 poutavých cvičení a kolem 20 milionů jejich variací, včetně několika úrovní obtížnosti. Testováno na lidech! Co se díky Restartu kreativity naučíte Dostanete podrobnou mapu fungování vlastní kreativity. Přestanete se bát chybování. Obohatíte svou slovní zásobu tak, jak by vás to nikdy nenapadlo. Zbavíte se stereotypů (nejen) v tvůrčím myšlení. Zdokonalíte své pozorovací schopnosti. Uvolníte napětí a nastartujete v sobě hravost. Odstraníte tvůrčí paralýzu v podobě kreativních bloků. Kreativita znamená myslet jinak a tato kniha vás to hravě naučí. Kreativita je umění spojit zdánlivě nespojitelné. Vyzkoušejte si to rovnou teď a tady! Otevřete tuto knihu na náhodné stránce. V dolních rozích najdete v černých bublinách dvě slova. Pokuste se vymyslet alespoň tři jejich různá spojení. Příklad: noviny a komár 1. Máchání novinami je celkem efektivní způsob, jak se zbavit otravného komára. 2. V novinách se může psát o obrovské invazi komárů do zapadlého amerického městečka. 3. Obě slova obsahují na druhém místě písmeno O. Až projdete celou knihu, takových spojení hravě vymyslíte ještě mnohem víc! O autorech René Nekuda (* 1986) Vystudoval Literární akademii v Praze, pracoval jako novinář, píše povídky a divadelní hry, cestuje a přednáší. Od roku 2011 profesionálně vyučuje tvůrčí psaní. Je vítězem první tištěné reality show a držitelem několika literárních ocenění. Kreativitě a psaní také zasvětil svůj blog renenekuda.cz. Dora Dutková (* 1980) Absolvovala Ateliér ilustrace a grafiky na VŠUP v Praze. Od té doby se věnuje kresbě, grafice i animaci a v současnosti především tvorbě autorských knih.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (34.239.147...)