Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2461451 obálek a 691631 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak zabránit klimatické katastrofě : řešení, která máme, a průlomy, které potřebujeme

Autor: Bill Gates, Lenka Lichtenberg
ISBN: 9788075551382
NKP-CNB: cnb003346032
OKCZID: 128636992

Citace (dle ČSN ISO 690):
GATES, Bill. Jak zabránit klimatické katastrofě: řešení, která máme, a průlomy, které potřebujeme. Překlad Lenka LICHTENBERG. Vydání první. V Brně: Jan Melvil Publishing, 2021. 272 stran. Pod povrchem.


Anotace

 

V knize se seznámíte s plánem snížit do roku 2050 emise skleníkových plynů ze současných 51 miliard tun ročně na nulu. Jde o velkolepý plán, ale ne nereálný. Gates jasně vysvětluje všechny zásadní aspekty problematiky – jednotlivé zdroje emisí, možné alternativy, technologie, které již existují, i slibné inovace, jež jsou teprve na obzoru. Nečekejte přitom výčitky ani zmar. I díky dlouholeté spolupráci s předními vědci, odborníky a politiky neztrácí Gates naději a přesvědčení, že společným úsilím klimatické katastrofě zabráníme. „Pokud se nevzdáme velkého cíle – dostat se na nulu – dokážeme katastrofu odvrátit. Můžeme zachovat únosné klima pro každého, pomoci stovkám milionů lidí žít hodnotný život a zachránit planetu pro příští generace.“

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (52.23.219...)