Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2702497 obálek a 826873 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dráček / Little Dragon



ISBN: 9788075580399
NKP-CNB: cnb002996570
OKCZID: 127904255

Citace (dle ČSN ISO 690):
ROCHE, Peter J.. Dráčkova výprava do království Zar: dobrodružství Dráčka a jeho přítele Veverčáka Ořešáka = Little Dragon's quest : the adventures of Little Dragon and his friend Squiggle the Squirrel. První vydání. Ilustroval Saki MATSUMOTO, přel

Hodnocení: 4.2 / 5 (4 hlasů)


Anotace

 

V den, kdy začíná náš příběh, je ve vzduchu cítit jakési kouzlo a to Dráčka přivede k Velkému čaroději Sarnovi. Během jejich setkání se Dráček konečně naučí chrlit oheň a stane se tak opravdovým drakem. To je ale teprve začátek dobrodružství, o jakém se Dráčkovi ani nesnilo… Na své výpravě do království Zar musí Dráček čelit mnoha nebezpečím, ale naštěstí má kolem sebe statečné přátele. Fantasy příběh Petera Roche vznikl během večerního vyprávění dětem a bezpochyby zaujme malé posluchače i školní děti jako první čtení. Starší děti jistě ocení dvojjazyčné vydání knihy – Dráček vychází v anglickém originále a v českém překladu Kateřiny Hilské.

Zdroj anotace: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně



Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)