Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2611824 obálek a 777537 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Za svitu měsíceAutor: Jennifer Antonová
Rok: 2022
ISBN: 9788075650832
OKCZID: 128824462

Citace (dle ČSN ISO 690):
ANTON, Jennifer. Za svitu měsíce. Překlad Jana KORDÍKOVÁ. První vydání. V Brně: Jota, 2022. 334 stran.


Anotace

 

Napínavý příběh jedné italské rodiny odehrávající se během 1. poloviny 20. století.Nina Argentová nestojí o tradiční život italské venkovanky. Jako dcera tvrdohlavé porodní báby je odhodlaná si o vlastním osudu rozhodovat sama. Pak však její bratr emigruje do Ameriky a ona matce slíbí, že ji nikdy neopustí. Když se do jejich horského městečka nakrátko vrátí kamarád z dětství Pietro Pante, přeskočí mezi nimi jiskra. V téže době ovšem Mussolini v zemi vyvolá politické napětí. Sotva se vztah obou mladých lidí prohloubí, musí se Pietro znovu vrátit do práce v amerických uhelných dolech. Nina je rozpolcená mezi touhou odjet za ním a mezi odpovědností vůči Itálii i vlastní matce.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)