Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160030 obálek a 951705 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Stéphane Allix
Rok: 2017
ISBN: 9788075651068
ISBN: 9788075651334
OKCZID: 127725054
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ALLIX, Stéphane. Experiment: důkaz o posmrtném životě?. Vydání první. Přeložil Kateřina NEVEU. V Brně: Jota, 2017, 221 s. Populárně naučná. ISBN 978-80-7565-106-8.
Hodnocení:
3.9 / 5
(60 hlasů)
Když zemřel otec, umístil jsem do jeho rakve několik předmětů. Nikomu jsem o tom neřekl. Nějaký čas poté jsem se setkal s médii, s lidmi, kteří tvrdí, že komunikují s mrtvými. Podaří se jim zjistit, o jaké předměty šlo? Byl to experiment. Můžeme komunikovat s mrtvými? Někteří lidé tvrdí, že ano, a dokonce si z této komunikace udělali živnost. Na konzultace k nim přicházejí tisíce lidí. Mají skutečně výjimečné schopnosti, nebo jde o pouhou iluzi? Stéphane Allix hledal odpověď na tyto otázky během setkání se šesti médii. Výsledky jsou ohromující a potvrzují, co už dřív odhalila vědecká bádání na toto téma: posmrtný život je dnes zcela racionální hypotézou. Jak se člověk stane médiem? Je to dar, nebo prokletí? Jak popsat to, co se děje po smrti? Kam odcházíme? Může konzultace u média pomoci při procesu truchlení? Jak se vyhnout šarlatánům? Kniha se věnuje všem zmíněným otázkám a vtahuje nás do reality, která je jednoduchá a přitom závratná: s milovanými bytostmi, které nás opustily, můžeme komunikovat i po smrti.
Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU