Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2539043 obálek a 735009 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Skandál v rytmu charlestonuAutor: Pamela Hartshorne, Tomáš Suchomel
ISBN: 9788075659378
OKCZID: 128774350

Citace (dle ČSN ISO 690):
HART, Pamela. Skandál v rytmu charlestonu. Překlad Tomáš SUCHOMEL. Vydání první. V Brně: Jota, 2022. 383 stran.


Anotace

 

Svižný román australské autorky vypráví příběh Kit Scottové, mladé nadějné dívky, která přijíždí z Austrálie s velkým očekáváním a nadějí. Doufá, že v Londýně se z ní stane konečně herecká hvězda.Píše se rok 1923 a Kit Scottová, mladá Australanka původem z vyšších vrstev, přijíždí do Londýna, aby si splnila sen o hvězdné herecké kariéře. Podaří se jí získat roli v populárním muzikálu, kde se jejím partnerem stává Zeke Gardiner, kanadský herec s podobným snem, a brzy se vrhá po hlavě do života roztančené londýnské divadelní společnosti v čele s Fredem Astairem a jeho brilantní sestrou Adele. Když však titulní stránky bulvárních novin zaplní fotografie, které ji zachycují v divokém tanci s princem z Walesu, najednou se stává ústřední postavou velkého skandálu. Ve snaze distancovat od ní prince jeho lidé předloží novinám historku, podle níž byl jejím skutečným partnerem Lord Henry Carleton, hédonistický aristokrat s upřímným zájmem o mladou herečku.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.221...)