Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2678521 obálek a 812843 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Fondánové dnyISBN: 9788075685445
OKCZID: 128888597

Citace (dle ČSN ISO 690):
MYŠÁK, Jaroslav. Fondánové dny. První vydání. Praha: Powerprint, 2022. 170 stran.


Anotace

 

Román pro mládež. Jakub právě nastoupil do školy, kde se učí na cukráře. Seznamuje se s novými lidmi a poznává, že cukrařina není úplně taková, jak si představoval.Jakub nastupuje do cukrářského učení a je úzkostlivý z nového prostředí a neznámých tváří, které tam potkává. Přesto si postupně ve třídě nachází přátele. Ze spolužáků má nejblíže k Nataše, se kterou sdílí podobné pocity a názory. Postupem času se do ní zamiluje, ale zároveň si nepřipouští, že by jeho city mohly být opětovány. Tápe, jak si s nimi poradit, stejně jako tápe v tom, jak jí pomoci, když ji začne pronásledovat stalker. Jak si s tím poradí? Jak si poradí se svým rozčarováním, že cukrařina, ve které chtěl tvořit rozmanité dorty, je při jeho nemotornosti repetitivní výrobou velkého množství stejných zákusků? Co s nepříjemnými myšlenkami v hlavě, které se tam nahodile objevují? A co má vlastně dělat se svým životem na prahu dospělosti?

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)