Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2311484 obálek a 581971 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vetešník

ISBN: 9788075778314
NKP-CNB: cnb003122129
OKCZID: 128086604

Citace (dle ČSN ISO 690):
KIDD, Jess. Vetešník. Překlad Johana Petra PONCAROVÁ. První vydání. Brno: Host, 2019. 315 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (2 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Pan Flood není mezi svými sousedy zrovna oblíbený, ani městští úředníci nejsou z jeho aktivit zrovna nadšeni a Maud Drennanová je jistě už poslední pečovatelkou, která je mu ochotná dát šanci. Maud se totiž nezalekne ani obrovského domu plného starého a nepotřebného harampádí, ani desítek divokých koček, které toto rozlehlé sídlo obývají, a dokonce ani nevrlého pana Flooda, který nevěří, že tato pečovatelka o seniory bude jiná než její předchůdkyně. Maud má však pro strach uděláno, protože už od dětství vidí duchy svatých, kteří jí byli vždy oporou. Pomalu se ponořuje do záhad, které obklopují rodinu Floodových, odhaluje pozadí smrti Floodovi manželky, dávná tajemství, okolnosti podivného zmizení mladé školačky i lži Floodova syna. Dokáže však rozmotat všechny okolnosti dostatečně rychle, aby ona i její svěřenec unikli nebezpečí?

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.236.228...)