Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2437844 obálek a 679390 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

101 skvělých vědeckých experimentů

ISBN: 9788075851024
OKCZID: 127909938

Citace (dle ČSN ISO 690):
ARDLEY, Neil. 101 skvělých vědeckých experimentů. Přeložil Petr JANSA. Praha: Dobrovský s.r.o., 2018. 119 stran. Knihy Omega.


Anotace

 

Knížka plná jednoduchých návodů na vědecké pokusy. Pro děti od 8 let.Chceš se dozvědět, jak funguje oko, a sestrojit si jeho model? Přitahuje tě elektřina a rád by sis vyrobil třeba elektromagnet nebo baterii? A co si tak udělat domácí duhu nebo sopku a vypěstovat si krápník či plíseň? Nebo si radši vyrobíš jeřáb, kompas, teploměr, flétnu nebo trubku? Pak je tato zábavná a poučná knížka přesně pro tebe. Autor přitažlivou formou přibližuje svět vědy a techniky. Srozumitelným jazykem objasňuje principy fungování strojů či zákonitosti přírody. Předkládá řadu jednoduchých experimentů, které dítě zvládne samo nebo s lehčí pomocí dospělého.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.227.235...)