Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2614230 obálek a 779950 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ukaž svou síluISBN: 9788075855602
OKCZID: 128040671

Citace (dle ČSN ISO 690):
SILVER-FAGAN, Alex. Ukaž svou sílu: posilování pro ženy. Překlad Veronika ŠILAROVÁ. Praha: Dobrovský s.r.o., 2019. 191 stran. Knihy Omega.

Hodnocení: 4.0 / 5 (2 hlasů)


Anotace

 

Příručka představuje silový trénink pro ženy, který si klade za cíl zlepšit ženám postavu, sebedůvěru i duševní odolnost.Autorka v knize nabízí tréninkový plán, který obsahuje cviky pro ženy s nulovou fyzičkou, až po pokročilou práci s posilovacím náčiním vyšší váhy. Nabízené programy mohou účinně pomoci nejen zlepšit kondici a zeštíhlit tělo, ale také posílit sebedůvěru a snížit riziko stresu. Každý ze cviků je jednoduše vysvětlen, spolu s jednoduššími i těžšími variantami, a opatřen názorným fotografickým doprovodem.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)