Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2265650 obálek a 570862 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Harley Quinn. Kniha pátá, Volte Harley!

Autor: Amanda Conner, Jimmy Palmiotti, John Timms, Mirka Andolfo, Bret Blevins, Tom Derenick, Michael William Kaluta, Moritat, Otto Schmidt, Chad Hardin, Martin D. Antonín
ISBN: 9788075953117
NKP-CNB: cnb003156989
OKCZID: 128256475

Citace (dle ČSN ISO 690):
CONNER, Amanda. Harley Quinn. Ilustrace John TIMMS, ilustrace Mirka ANDOLFO, ilustrace Bret BLEVINS, ilustrace Tom DERENICK, ilustrace Michael William KALUTA, ilustrace Moritat, ilustrace Otto SCHMIDT, ilustrace Chad HARDIN, překlad Martin D. ANTONÍN. První brožované vydání v českém jazyce. Praha: BB/art, 2019. 158 stran, 9 nečíslovaných stran obrazových příloh. Znovuzrození hrdinů DC.


Anotace

 

OBČANÉ NEW YORKU, MARŠ K VOLEBNÍM URNÁM. HARLEY KANDIDUJE! Považujete politiku za špinavý byznys? A teď se do ní opřela i Quinn! Když se Harley Quinn přestěhovala do New Yorku, jeho zkorumpovaný starosta DePerto jí od počátku byl trnem v oku – a také kudlou v zádech, kulkou do obličeje a palicí do hlavy. Ale naše oblíbená superpadouška si to nenechá jen tak líbit. Starosta New Yorku dělá problémy? Tak přesune souboj k volebním urnám a kandiduje sama! Ale strhnout voliče na svou stranu nebývá zrovna snadné. Harley bude muset žádat o službičku nejen přátele, ale i nepřátele, a to včetně těch nejstrašlivějších Batmanových protivníků. Ať už jde o její kámošku Poison Ivy nebo starého nejlepšího nepřítele Penguina, všichni si volí strany. Všechno vyvrcholí těmi nejšílenějšími volbami, jaké kdy město zažilo. Budou muset Newyorčani titulovat Harley „paňstrostko“? Nebo se mocichtivý starosta postará, aby za to ona i její podpůrci trpce pykali?

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.238.70...)