Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2538959 obálek a 735006 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Převod nemovitosti od začátku do konce - průvodce (nejen) pro realitní makléřeAutor: Karolina Spozdilová
ISBN: 9788075987280
OKCZID: 128628670

Citace (dle ČSN ISO 690):
SPOZDILOVÁ, Karolina. Převod nemovitosti od začátku do konce - průvodce (nejen) pro realitní makléře. Vydání první. Praha: Wolters Kluwer, 2021. viii, 102 stran. Právo prakticky.


Anotace

 

Publikace si klade za cíl provést osoby působící na realitním trhu procesem převodu nemovitosti od začátku do konce, a to spíše se zaměřením na praktickou stránku věci než na stránku striktně akademickou. Kniha tak reaguje na již platný a účinný zákon o realitním zprostředkování, který určitým způsobem reguluje práci realitních makléřů i v oblasti informování zákazníků o právním stavu těch nemovitostí, které realitní makléři nabízejí či vyhledávají. Dále by měla nabídnout informaci i pro prodávající či kupující, neboť základní povědomí o právním stavu převáděné či kupované nemovité věci posiluje jejich postavení v obchodu a předchází rizikům vztahujícím se k následnému uplatňování vad spojených s nemovitou věcí. Dělení do kapitol by mělo odpovídat procesu realitního obchodu, tzn. od získání a „zasmluvnění“ klienta přes získání informací o nabízené nemovitosti až po uzavření samotné převodní smlouvy.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (44.201.96...)