Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2103829 obálek a 520855 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Třídní šašek – Volte mě!

ISBN: 9788076174788
NKP-CNB: cnb003085578
OKCZID: 128069298

Citace (dle ČSN ISO 690):
STANTON, Matt. Třídní šašek. Překlad Kateřina KLABANOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2019. 236 stran. Pikola.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky


Anotace

 

Nová série o vtipném klukovi Maxovi, jehož největší předností je bavit celou třídu! Max je třídní vtipálek a neustále bojuje s panem učitelem Armstrongem. Proto ho velmi překvapí, když ho paní ředitelka Snigglesová nominuje do volby třídního prezidenta. Max však není jediný, kdo se bude ucházet o tak prestižní funkci. Aby vyhrál, musí porazit velmi silného soupeře - Abby Purcellovou. Na pomoc mu proto přichází jeho nejlepší přítel Hugo a společně se chystají na největší kampaň Maxova života. Max není ani nejchytřejší, ani nejrychlejší, a už vůbec ne nejhezčí. Je ale neuvěřitelně vtipný. Vlastně to je možná nejzábavnější kluk, s jakým jste se kdy setkali. A to je talent, se kterým rozhodně zaboduje. A proto: Volte Maxe!

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.233.221...)